Новий проект компанії Кнауф Інсулейшн по поверненню відходів приносить користь для навколишнього середовища… та бізнесу!
Кнауф Інсулейшн запустила два нових пілотних проекти по поверненню піддонів від клієнтів, а також зі збору та переробки відходів.

Новий завод відповідає найвищим стандартам сталого розвитку і створює 123 нових робочих місця. Крім того, він забезпечить щорічну економічну вигоду для регіону в розмірі 20 млн. євро і буде виробляти 110 000 тон кам'яної мінеральної вати на рік - достатню кількість ізоляції для ремонту 25 000 будинків на рік.

Ми раді повідомити про те, що компанія Knauf Insulation була нагороджена Радою зеленого будівництва США (USGBC) за визначний внесок у стале будівництво та отримала нагороду GreenbuildLeadershipAward2019.

Ми з радістю повідомляємо, що компанію «Knauf Insulation» було обрано Світовою Теплоізоляційною Компанією Року 2018 (Global Insulation Company of the Year 2018).

Ми горді анонсувати, що вперше в Україні  стала доступна технічна ізоляція  з ECOSE Technology® – Thermo-teK LM Eco ALU M. Застосування інноваційної ECOSE Technology дозволило виготовляти в’яжучу речовину без додавання фенолу та формальдегіду .
 

23-24 червня у Мистецькому Арсеналі в Києві проходила одна з найвизначніших подій будівельної галузі – Active House Days in Ukraine.

Компанія «Кнауф Інсулейшн» планує побудувати в Малайзії завод вартістю 120 мільйонів євро для задоволення зростаючого попиту на мінераловатні теплоізоляційні матеріали в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Проект впроваджено у 7 країнах: Болгарії, Ірландії, Німеччині, Румунії, Туреччині, Україні та Чехії. До реалізації проекту залучено 12 організацій.
В Україні Проект Train-to-NZEBвтілює ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в партнерстві з Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА).