Досягнення нашою державою максимальної енергонезалежності є однією з пріоритетних задач на найближчі десятиліття. Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики, тож скоротити залежність від традиційних видів палива цілком реально, замінивши їх відновлюваними та альтернативними джерелами енергії.
 
Питання, де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей, стане ключовим в найбільшій конференції із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики Invest Energy Day. Захід відбудеться 20 червня 2017р. в Торгово-промисловій палаті України і стане продовженням масштабного проекту Alternative Energy Week, покликаного сприяти розвитку відновлюваної енергетики в Україні.
 
Invest Energy Day стане майданчиком для спілкування з представниками міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців. Свої доповіді на конференції представлять 20 спікерів, які вже сьогодні поділились з командою Invest Energy Day очікуваннями від заходу.
 
Основне - це спілкування і обмін досвідом. Представники міжнародних фінансових організацій побачили чудову можливість для поширення інформації про їх діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики. Не менш важливим є пошук інвесторів та надання допомоги українським бізнесменам вітчизняними фінансовими установами і створення платформи взаємодії інвестора–держави та підприємця. Доповідачі наголошують на необхідності обговорення в ході конференції існуючих законодавчих прогалин та бар'єрів для розвитку сфери альтернативної енергетики.
 
Якщо у Вас є готовий бізнес-план, енергоефективна ідея чи Ви просто замислюєтесь над використанням переваг альтернативної енергетики, але не знаєте де і як отримати необхідні кошти, Invest Energy Day саме для Вас. Відвідайте конференцію 20 червня 2017 року і отримайте усі необхідні рекомендації та досвід для реалізації власного енергоефективного проекту.
 
Приєднуйтесь до важливої події - станьте частиною енергонезалежного майбутнього України!
ГС «УКРІМА» - інформаційний партнер заходу.
 
Деталі:
 
Дата: 20 червня 2017 р.
Місце: Торгово-промислова палата України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
Вартість квитка: 3 000 грн.
Сайт: http://aew.com.ua/event/invest-energy-day/
Facebook: https://www.facebook.com/AlternativeEnergyWeek/?fref=ts