Повідомляємо, що 22 березня 2022 року Рішенням Виконавчого директора від 21 березня 2022 року ТОВ «ЗАВОД ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ «ТЕХНО» (далі - ТОВ «ЗАВОД «ТЕХНО») виключено із Членів ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ» (далі – «Спілка») з метою недопущення погіршення репутації Спілки через форму

Сьогодні, 28 квітня,  Всесвітній День охорони праці, і з цієї нагоди у Knauf Insulation впровадили нову внутрішню кампанію "Безпечно як вдома" («AsSafeAsHome»).
 

Новий проект компанії Кнауф Інсулейшн по поверненню відходів приносить користь для навколишнього середовища… та бізнесу!
Кнауф Інсулейшн запустила два нових пілотних проекти по поверненню піддонів від клієнтів, а також зі збору та переробки відходів.

Новий завод відповідає найвищим стандартам сталого розвитку і створює 123 нових робочих місця. Крім того, він забезпечить щорічну економічну вигоду для регіону в розмірі 20 млн. євро і буде виробляти 110 000 тон кам'яної мінеральної вати на рік - достатню кількість ізоляції для ремонту 25 000 будинків на рік.

Ми раді повідомити про те, що компанія Knauf Insulation була нагороджена Радою зеленого будівництва США (USGBC) за визначний внесок у стале будівництво та отримала нагороду GreenbuildLeadershipAward2019.

Ми з радістю повідомляємо, що компанію «Knauf Insulation» було обрано Світовою Теплоізоляційною Компанією Року 2018 (Global Insulation Company of the Year 2018).

Ми горді анонсувати, що вперше в Україні  стала доступна технічна ізоляція  з ECOSE Technology® – Thermo-teK LM Eco ALU M. Застосування інноваційної ECOSE Technology дозволило виготовляти в’яжучу речовину без додавання фенолу та формальдегіду .
 

23-24 червня у Мистецькому Арсеналі в Києві проходила одна з найвизначніших подій будівельної галузі – Active House Days in Ukraine.

Компанія «Кнауф Інсулейшн» планує побудувати в Малайзії завод вартістю 120 мільйонів євро для задоволення зростаючого попиту на мінераловатні теплоізоляційні матеріали в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Проект впроваджено у 7 країнах: Болгарії, Ірландії, Німеччині, Румунії, Туреччині, Україні та Чехії. До реалізації проекту залучено 12 організацій.
В Україні Проект Train-to-NZEBвтілює ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в партнерстві з Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА).