Ми з радістю повідомляємо, що компанію «Knauf Insulation» було обрано Світовою Теплоізоляційною Компанією Року 2018 (Global Insulation Company of the Year 2018).
Нагорода була вручена ​​на 13-й щорічній конференції «Global Insulation», в якій взяли участь 160 делегатів від провідних світових компаній для обговорення останніх тенденцій, новин та досліджень у теплоізоляційній галузі.
Зазначимо, що у 2009 році ми отримали нагороду «Global Insulation Product of the Year» за нашу революційну технологію ECOSETechnology.
Данина важкій роботі
Жан-Клод Карлін, генеральний директор «Кнауф Інсулейшн», прокоментував: "Ці нагороди є неймовірною відзнакою за  важку працю кожного в «Knauf Insulation», особливо з огляду на таку гідну конкуренцію".
У голосуванні приймали участь такі компанії, як «Rockwool», «Saint-Gobain» («Іsover»), «URSA Insulation», «Covestro», «BASF», «Owens Corning», «Johns Manville» та «Техноніколь».
Пан Карлін додав: Отримання нагороди«Світова Ізоляція Року 2018» («GlobalInsulationCompanyoftheYear2018»)  засвідчує нашу відданість ідеям створення рішень для подолання проблем, з якими стикаються наші клієнти, колеги та в цілому вся планета. Ця нагорода доводить, що нас це дійсно турбує – і це те, чим ми всі повинні пишатися".
Зростаючий європейський ринок
На щорічній дводенній конференції Global Insulation, що відбулася у Відні, були розглянуті такі важливі теми як: енергоефективність, вплив на навколишнє середовище та зміна клімату, а також нові тенденції, дослідження та розробки.
Серед останніх новин делегати дізналися, що європейський ринок ізоляції зростає швидше, ніж будівництво, та що окупність у промисловості була навіть вище, ніж у житловому будівництві.
• Із додатковою інформацією про подію можна ознайомитися за посиланням: http://www.globalinsulation.com/conferences/global-insulation/awards
Новина також доступна за посиланням:  https://www.knaufinsulation.com/news/knauf-insulation-voted-global-insulation-company-of-year