Компанія «Кнауф Інсулейшн» планує побудувати в Малайзії завод вартістю 120 мільйонів євро для задоволення зростаючого попиту на мінераловатні теплоізоляційні матеріали в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
Новий завод розташується в Джохор-Бару в південній частині країни. Потужність заводу складатиме 75 000 тон на рік. Будівництво планується завершити на початку 2020 року. Запуск нового виробництва створить 180 робочих місць в Малайзії, а також ще 60 по всьому регіону.
 «Ми зафіксували рекордні продажі внаслідок зростаючих витрат на енергоресурси в Азії і впровадження більш суворих норм енергозбереження в будівництві в таких країнах, як Австралія, Японія і Корея», – сказав Стюарт Дюнбар, регіональний генеральний директор «Кнауф Інсулейшн» в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
 «Це є результатом набираючої обертів тенденції, коли клієнти все частіше віддають перевагу нашим теплоізоляційним рішенням через їх виняткову якість, ефективність, простоту в використанні і стійкість».
Нові виробничі потужності сприятимуть подальшому зростанню такого успіху, а також нададуть значні переваги для клієнтів. На новому заводі в Джохор-Бару будуть представлені передові технології та сучасне обладнання, що зробить його одним з найбільш ефективних і стійких теплоізоляційних заводів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. В процесі виробництва буде використовуватися до 80% вдруге переробленого скла, а також запатентована упаковка Knauf з високим ступенем стиснення. Усі продукти будуть виготовлятися з використанням революційної технології ECOSE® Technology*.
Завод зможе запропонувати клієнтам широкий асортимент продуктів для житлових і нежитлових будівель, спеціально розроблений для ринку Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також рішення для систем ОВК, духових печей, автомобілів і холодильників.
Високоефективна логістика з Малайзії дозволить компанії «Кнауф Інсулейшн» розвивати дистрибуцію в країнах Південно-Східної Азії і зміцнювати свою присутність на теплоізоляційних ринках Японії, Австралії, Кореї, Нової Зеландії та Сінгапуру.
 «Новий завод відкриє великі можливості нашим клієнтам і партнерам у збільшенні їх частки продажів на ринках будівництва стійких та енергоефективних будівель в регіоні», – повідомив пан Дюнбар.
Давид Дюкарм, головний операційний директор «Кнауф Інсулейшн», прокоментував: «Ми раді оголосити про будівництво нашого нового заводу в Джохор-Бару. Ця інвестиція свідчить про довгострокові зобов'язання Групи компаній КНАУФ у розвитку своєї діяльності з виробництва теплоізоляції у всьому світі як одного зі своїх основних напрямків діяльності. І це знаменує собою ще один важливий виклик на шляху розвитку нашої компанії – стати провідним світовим постачальником інноваційних високоефективних рішень з теплоізоляції».
https://www.knaufinsulation.com/news/knauf-insulation-announces-plans-for-new-%E2%82%AC120-million-glass-mineral-wool-insulation-plant