Сьогодні, 28 квітня,  Всесвітній День охорони праці, і з цієї нагоди у Knauf Insulation впровадили нову внутрішню кампанію "Безпечно як вдома" («AsSafeAsHome»).
 
Кампанія підкреслює, що усі працівники Knauf Insulation повинні продовжувати дотримуватися безкомпромісних заходів з охорони здоров'я та безпеки, оскільки наша компанія підлаштовується під нові умови праці, що формуються під впливом пандемії COVID-19.
 
Генеральний директор Knauf Insulation Жан-Клод Карлін заявив: "Умови праці в Knauf Insulation завжди повинні бути "Безпечними як вдома" («AsSafeAsHome»), а цянова кампанія увібрала в себе все, що ми дізналися від кризи, спричиненої COVID-19".
 
«Безпека завжди була нашим першочерговим пріоритетом, але коли криза торкнулася нашого бізнесу, це надихнуло нас на ще кращі зміни. Ми навчились створювати безпечніші ніж будь-коли робочі місця. Безпека повинна бути скрізь і для усіх. Вдома. На роботі. 24/7. Досягнувши так багато, це правило тепер ніколи не може бути порушено».
 
Реальністю пандемії є те, що заходи щодо охорони здоров'я та безпеки, такі як соціальна дистанція, увага до якості повітря, чистота поверхонь та гігієна, рятують життя, - сказав він.
 
Окрім того, компанія отримала більш широке розуміння того, наскільки співчуття, солідарність та турбота є основоположними для захисту та психічного добробуту працівників компанії.
 
Директор з персоналу та захисту праці Knauf Insulation Group Патріс Бріол сказав: "Ми всі багато чого навчилися з цієї кризи, і на цей досвідми повинні спиратися сьогодні та завтра.
 
«Світ змінився, і вимоги до здоров'я та безпеки є суворішими ніж будь-коли, але, коли ми адаптуємось до нового формату роботи, ми повинні бути безкомпромісними у своїй відданості один одному. Все повинно робитися безпечно, і не може бути нічого важливішого, ніж здоров'я та добробут наших колег.
 
"Безпечно як вдома" («AsSafeAsHome»)- це постійне нагадування про те, що ми завжди повинні дбати про те, що дійсно важливо - один про одного. Сім днів на тиждень, 24 години на день, вдома та на роботі».
 

 
Джерело: https://www.knaufinsulation.com/knauf-insulation-launches-as-safe-as-home-campaign-to-mark-world-day-for-safety-and-health-at-work
 
https://youtu.be/_yYE3Y8XTdk