Новий проект компанії Кнауф Інсулейшн по поверненню відходів приносить користь для навколишнього середовища… та бізнесу!
Кнауф Інсулейшн запустила два нових пілотних проекти по поверненню піддонів від клієнтів, а також зі збору та переробки відходів.
Дані проекти засновані на принципах циклічної економіки (економіки замкненого циклу) – бізнес-моделі, згідно з якою відходи не викидаються і не відправляються на звалище, а перероблюються або використовуються повторно.
Наприклад, такий продукт компанії Кнауф Інсулейшн, як мінеральна вата зі скляного штапельного волокна, вироблена за технологією ECOSE, тепер містить до 80% переробленого скла.
Менеджер Кнауф Інсулейшн з циклічної економіки в Західній Європі Марк Босманс коментує: «Сьогодні Всесвітній день переробки вторинної сировини (“TodayisGlobalRecyclingDay), що слугує важливим нагадуванням про те, що всі ми повинні навчитися робити більше з меншими витратами. Наприклад, в Європі близько третини всіх відходів припадає на будівництво або знесення.
«Ми представили наші нові пілотні проекти, щоб допомогти вирішити цю проблему, а також підтримати наших споживачів. Вони все частіше шукають нові способи зниження впливу на навколишнє середовище і демонструють це своїм власним клієнтам. Окрім того, поховання відходів стає все більш дорогим, і бізнес усвідомлює необхідність в пошуку альтернативних рішень».
Високий попит на наш пілотний проект з переробки відходів
Наш перший пілотний проект був розгорнутий в Нідерландах. Він включає в себе повернення та переробку відходів, отриманих від клієнтів, які використовують нашу мінеральну вату зі скляного штапельного волокна для модульного будівництва.
Процес простий, зручний і надається за невелику фіксовану плату на місяць. Наше програмне забезпечення вимірює об'єм відходів, вироблених на будмайданчику клієнта, і автоматично передає інформацію нашій компанії-партнеру, коли відходи будуть готові до збирання. Потім відходи збирають і переробляються в цеглу і плитку.
«Застосування збірних конструкцій є неймовірно популярним в Нідерландах, і з тих пір, як проект був запущений в січні, ми отримали дуже позитивний відгук», - сказав Марк.
«Така модель роботи знижує витрати наших клієнтів та вплив їхньої продукції на навколишнє середовище, а також дає почуття спокою і впевненості у тому, що відходи будуть перероблені з усією належною відповідальністю. Це відмінна безпрограшна схема.
«Ми відстежуємо результати цієї ініціативи з метою її якнайшвидшого впровадження в інших країнах».
Європа використовує понад 25 мільйонів кубометрів деревини для піддонів на рік
Наш проект по поверненню піддонів на даний момент також пілотується в Нідерландах. Знову ж таки, схема проста. Наші клієнти можуть зателефонувати або надіслати електронною поштою запит службі доставки, і наша партнерська компанія приїде і забере піддони протягом семи днів. Потім вони будуть перероблені для повторного використання.
«Клієнти, особливо на великих будмайданчиках, розуміють, що дана послуга надає величезну додану вартість, і тому цінують таке універсальне рішення, чудове як для бізнесу, так і для навколишнього середовища», - говорить Марк.
У Європі понад 25 мільйонів кубометрів деревини використовується кожен рік для піддонів та упаковки. «Життєво важливо, щоб ці ресурси перероблялися у якомога більшому обсязі для максимального збільшення терміну їх служби», - додав Марк.
Джерело: https://www.knaufinsulation.com/news/knauf-insulations-new-customer-waste-take-back-scheme-good-for-environment-and-business-0