4 жовтня 2016 року в Києві відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ», організована Асоціацією з енергоефективності та енергозбереження.
У роботі конференції взяли участь понад 200 національних та міжнародних експертів. Серед них - представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та комунального господарства України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження, Посольства України в США, Посольства Франції в Україні, Австрійського енергетичного агентства, Проекту «Енергоефективність в муніципалітетах», який впроваджується GIZ, Проект UNDP «Експертний хаб з енергоефективності».
У заході взяли участь Надзвичайна та Повноважна пані посол Франції в Україні Ізабель Дюмон; Ніколя Перрен, Радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні; Кшиштоф Герульські, Група підтримки України Європейської Комісії (Брюссель); Кирило Шевченко, голова правління ПАТ «Укргазбанк»; Борис Онищенко, к.т.н., менеджер з питань регіонального розвитку компанії «KUHN Україна»; Наталія Бойко, Менеджер із реформи енергетики, ПО Національної Ради Реформ; Сергій Масличенко, Старший менеджер департаменту енергоефективності представництва ЄБРР в Україні; Євген Черв'яченко, Радник Віце-прем'єр-міністра України; Сергій Сильченко, партнер ЮФ «ILF», Констянтин Гура, Держенергоефективності України, а також національні та закордонні експерти, представники бізнесу та громадянського суспільства.
Таким чином, конференція об'єднала всіх тих, хто бере активну участь у проведенні реформи енергетики та енергозбереження в Україні, а також впровадженні сучасних технологій в сфері енергоефективності та ресурсозбереження в різних секторах української економіки.
«Екстенсивний період розвитку економіки та бізнесу повністю вичерпав себе, - підсумувала підсумки роботи конференції президент Асоціації з енергозбереження та енергоефективності Оксана Ремінська, - настав час активного впровадження енегоефективних технологій, які нині виступають чи не ключовим чинником конкурентоспроможності вітчизняного бізнесу. Високий потенціал енергозбереження необхідно реалізовувати шляхом застосування нових підходів та новітніх розробок. Лише залучення нових технічних і системних рішень, реалізація ефективної реформи сфери енергетики дозволять підвищити рівень ефективності використання енергоресурсів, що в свою чергу підвищить конкурентоспроможність економіки в цілому та дозволить запустити механізми реалізації енергозбереження в національному масштабі».
Конференція надала учасникам і партнерам можливість для презентації реальних енергозберігаючих проектів, нових ідей, обговорення різних підходів в напрямку розвитку енергозберігаючих технологій в Україні, а також обговорення національної стратегії енергозбереження.
Захід ще раз підтвердив статус конференції як однієї з найважливіших подій у сфері енергоефективності, енергозбереження та впровадження альтернативних рішень.