13-16 березня 2017 року за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України в Торгово-промисловій палаті України пройде найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики - «Тиждень альтернативної енергетики». ГС "УКРІМА" є партнером події та підтримує захід інформаційно.
 
«Тиждень альтернативної енергетики» - це не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів відновлюваної енергії: сонячна, вітряна, гідроенергія, біоенергетика і енергетика в промисловості і ЖКГ. Таким чином, організатори створюють головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами з метою найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі в досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.
 
На конференціях будуть представлені доповіді від власників діючих великих і малих промислових, а також приватних електростанцій.
Спікери поділяться  безцінним досвідом реалізації проекту, виникаючими проблемами і шляхами їх вирішення на всіх етапах будівництва та експлуатації.
Крім цього конференції включають в себе експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній, а також за участю Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг та профільних громадських організацій.
 
Після конференції учасники зможуть познайомитися з усім ринком послуг відновлюваної енергетики в воркшоп-зоні, де будуть зібрані кращі вітчизняні та міжнародні компанії-виробники, дистриб'ютори, фірми, що займаються аналізом місцевості, консалтингові, інжинірингові, юридичні та страхові компанії.
Також команда оргкомітету підготувала зону start-up проектів, на якій будуть представлені новітні технології та цікаві розробки українських винахідників в сфері альтернативної енергетики.
 
З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті заходу: http://aew.com.ua/